Hakkımızda

Mentor Yatırım ve Finans Danışmanlığı Grubu olarak profesyonel ekibimizle biz; 2008 den beri Şirketlere Kurumsal Finansman Çözümleri ve Uluslararası İş Geliştirme Projeleri Sunmaktayız. Bu anlamda kurumsal finansman ihtiyaçları için Müşterilerimize özel çözümler ve stratejiler geliştirmekteyiz.

Her türlü endüstriyel projenin uluslararası yüklenicilere EPC veya EPC + Finans olarak yaptırılması ve böylece finansmanının temin edilmesi de en temel uğraşı alanlarımızdandır.

Yerelde ve uluslararası alanda sahip olduğumuz engin deneyimle Müşterilerimizin büyümesi için gerekli tüm mali hizmetleri vermekteyiz. Amacımız Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları proje finansmanında; minimum özkaynakla en uygun maliyet, vade ve teminat yapısıyla ve en hızlı bir şekilde uluslararası finansmana ulaşmasını sağlamaktır.

Nihai amacımız ise olmazsa olmaz koşulsuz müşteri memnuniyeti ve toplam kalite standartlarını uygulamaktır. Çalışmalarımızda Müşterilerimize minimum iş yükü sağlamak ve maksimum fayda sağlamak en birincil görevlerimizdir.Şirket Kurucu ve Yönetici Ortağı

Dr. Mehmet İşcan